aktualnosci

Grupa Kapitałowa PHN rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach I etapu inwestycji VIS À VIS WOLA

W dniu jutrzejszym tj. 16 listopada 2017 r. Grupa Kapitałowa PHN rozpocznie sprzedaż mieszkań w ramach I etapu inwestycji VIS À VIS WOLA. Biuro Sprzedaży znajduje się przy al. Prymasa Tysiąclecia 83 w Warszawie. Budowa I etapu inwestycji oficjalnie rozpoczęła się 10 listopada br., wraz z symbolicznym wbiciem łopaty przez Grupę Kapitałową PHN oraz Generalnego Wykonawcę - firmę Mostostal Warszawa S.A. Grupa Kapitałowa PHN otrzymała już niezbędne prawomocne pozwolenia na budowę obydwu etapów zespołu mieszkalnego. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na trzeci kwartał 2019 r. Uruchomiona została również strona internetowa inwestycji VIS À VIS WOLA pod adresem: http://www.visavis-wola.pl/ na której dostępne są wszelkie szczegółowe informacje o projekcie, jak również rzuty mieszkań.

Kompleks mieszkalny VIS À VIS WOLA zlokalizowany przy al. Prymasa Tysiąclecia 83 w I etapie dostarczy 213 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań ok. 13 tys. mkw., mieszczących się w dwóch budynkach wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz dziedzińcem rekreacyjnym. Inwestycja będzie wyróżniała się nowoczesną formą architektoniczną, różnorodną strukturą kondygnacyjną oraz wyeksponowaniem parteru usługowego. W ramach kolejnych etapów powstaną 253 mieszkania oraz nowoczesny budynek biurowy, który na warszawski rynek dostarczy ponad 13,5 tys. mkw. powierzchni całkowitej najmu.

Realizacja projektu VIS À VIS WOLA postępuje zgodnie z harmonogramem, w myśl którego zakończenie prac przewidujemy na trzeci kwartał 2019 r. Inwestycja na Woli jest naszym pierwszym projektem mieszkaniowym w Warszawie realizowanym zgodnie ze Strategią Grupy Kapitałowej PHN na lata 2017-2023. Jesteśmy przekonani, że będzie cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kupujących. Ceny mieszkań w ramach I etapu inwestycji VIS À VIS WOLA będą rozpoczynały się od kwoty 6.800 zł/mkw. i będą uzależnione od metrażu, lokalizacji oraz dostępności. - powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

plakat start sprzedaży

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości
Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

***

Dodatkowych informacji udziela
Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR
Kom. +48 721 000 071;
Tel. +48 22 850 91 34;
E-mail: magdalena [dot] kacprzakatphnsa [dot] pl